qwe

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YeNiDeN SizLeRLeYiZ Smile

BÖLÜM KURALLARI!!!

Anonymous
    Misafir
    Misafir

FF-Admin BÖLÜM KURALLARI!!!

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 20, 2009 10:04 pm

1- Açılan konuların kesinlikle programlamayla alakası olması gerekmektedir. Yazdığınız bir programın kaynak kodlarını veya algoritmasını vermeyecekseniz Program Download Merkezi bölümünde paylaşınız. Kaynak kodları veya algoritması verilmeyen konular kilitlenecektir.

2- Konu başlıkları, konu içerik hakkında bilgi içermelidir. "Lütfen bakın, acil yardım.. , programladan anlayan baksın, X dilini bilenler yardım, ödevim var yardım" gibi konu başlıkları yerine konu hakkında bilgi veren kısa bir başlık kullanılmalıdır. Bu tarz başlığa sahip olan konular içeriğe bakılmaksızın kilitlenecektir.

3- Her programlama dili için alt forumlarımız mevcuttur. Lütfen sorunlarınızı ve paylaşımlarınızı ilgili forum altında açınız.

4- Hack, Trojan, Keylogger kodlarının konulması yasaktır.

5- Kişisel site ve forum reklamları yasaktır.

6- İllegal paylaşım yapmak yasaktır. Bununla birlikte;

- Lisanslı programların full sürümünün paylaşımı yasaktır.

- Telif haklarını ihlal ettiğinden, E-Book paylaşımı yasaklanmıştır. Açılan tüm konular silinecektir.

- Sadece ilgili programlama diline ait ders notu, kaynak döküman vs.. paylaşımı yapabilirsiniz.

7- Yardım isteyeceksiniz o konu hakkında emek sarf ettiğinizi göstermelisiniz. "A sorusunu yapamadım" yerine "Bu soru hakkında şu çalışmaları yapıp şu kodları yazdım, şurada takıldım" şeklinde konular açmalısınız. Özellikle ödev konularının sizin gelişiminiz için verildiğini unutmayın, ödevinizi burada yaptırmak yerine yapamadığınız yerleri sorun aksi takdirde konu kilitlenecektir.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 6:59 pm